
Philip van Tol
Philip werkt multidisciplinair; zowel in design als in de vrije kunsten. De zintuiglijke waarneming staat bij hem centraal en hoe dat zich vertaalt naar het tekenen en schilderen. Zijn kennis van technieken draagt bij aan de juiste vertaling van de waarneming.
De manier van werken van Philip heeft een exclusief en authentiek karakter en een passend en verrassend speelse inslag.
Cursussen

Tekenen model en portret - 22PSZaO
Diverse mogelijkheden
Aandacht voor hedendaagse kunst, teken- en schildertechnieken. Wekelijks wisselend model. Vorm, inhoud, materiaal en techniek worden vooraf besproken.
Lees meer
Tekenen en schilderen: technieken en expressie 22PvTMaA
Diverse mogelijkheden
In deze cursus ga je met kunstenaar Philip werken met verschillende materialen zoeken naar eigenzinnige expressie. Het is een unieke kans voor beginners en gevorderden.
Lees meerHeb je administratieve vragen over de cursus, stuur dan een e-mail naar administratie@gooiseacademie.nl.
Heb je inhoudelijke vragen over de cursus, neem dan contact op met de docent.
Zie ook de veelgestelde vragen - FAQ